İstanbul modoko mobilyacılar sitesinde bulunan bosart mobilya firmasına ait iletişim bilgileri, ürünlerine ait görseller bulunmaktadır. Modern ve avangarde mobilya çeşitleri en güzel tasarımları ile teşhir edilmekte ve istenildiğinde mobilya ve koltuk takımları, köşe takımları modellerine uygun ise büyük veya küçük ölçülerde üretilebilmektedir. 1994 yılında başlayan mobilya koltuk imalatı ve satışı heyacanını kaybetmeden bugünde sürmektedir.

Bünyesinde bulunan iç mimarlar tarafından tasarlanan 3 boyutlu projeler, yaşamı kolaylaştıran ürünler haline dönmektedir üretim aşamasında dünya standartların yanı sıra yenilikçi, fonksiyonel, kullanım rahatlığı göz önünde bulundurularak mobilyalar üretilmektedir.

Mobilya üretimi ve satışı ile beraber yurt içi ve yurt dışı projeler üstlenen bosart mobilya otel, villa, residance, restaurant, cafe, bar, ofis gibi mobilya kullanımına ihtiyaç duyulan mekanların mobilya ihtiyaçlarını üstlenmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Modoko Mobilyacılar Çarşısı 3. Cad No:243

Yukarı Dudullu – Ümraniye – İstanbul

Tel : +90 216 364 68 67

Tel:  +90 216 314 12 06

Fax: +90 216 314 81 14

Web: www.bosart.com.tr

E-mail: info@bosart.com.tr

İletişim Formu

 • Koltuk Takımları

  Koltuk takımları, oturma grupları, köşe takımları standart ölçüsünün yanı sıra özel olarak ölçülendirilip üretilmektedir.

 • Yatak Odaları

  Modern ve avangarde tarzdaki yatak odası takımlarımızın yanı sıra özel proje yatak odaları tasarımları iç mimarlarımız tarafından 3 boyutlu olarak çizilmekte ve uygulanmaktadır.

 • Yemek Odaları

  Modern ve avangarde yemek odası modellerimizde renk seçenekleri, sandalyelerde kumaş değişikliği bulunmaktadır.

 • Özel Projeler

  Yurt içi ve yurt dışında bulunan otel, villa, residance, restaurant, cafe, bar, ofis benzeri mekanların mobilya ihtiyacını bünyemizde tasarlayıp üretmekteyiz.

Video Tanıtım