Snoc Mobilya, içmekan ve dış mekan için doğal rattan mobilyalar, teak mobilya grupları, polyrattan masa, sandalye, koltuk takımları, keyif grupları ve masif mobilyalar ithal etmektedir. Mobilya koleksiyonunu her yıl genişleten Snoc Home & Garden mart ayından sonra müşterilerine yeni özel tasarım mobilya gruplarını sunmaktadır. Dış mekan için teak rattan sentetik örgü mobilya grupları ile müşterilerinin beklentisini karşılamaktadır, masa, sandalye ve oturma grupları alüminyum ve ahşap gövdeye sahip şemsiyeler den oluşan geniş ürün grubu ile hizmet vermektedir. İç mekanların dekorasyonu için el oyması mobilyaların yanı sıra antik ürünleri ile dikkat çekmektedir.

Snoc Home & Garden 1200 m2’lik İstanbul Dudullu’daki mağazasında ürünlerini teşhir etmektedir, 5000 m2 büyüklüğündeki Tuzla deposunda stoklu şekilde bulundurduğu ürünleri en kısa zamanda teslim etmektedir. Snoc Mobilya İthal edilen ürünlerin yanında akrilik dış mekan kumaşları, minderler ile müşterilerine destek sağlamakta, şemsiye ve salıncak gibi ürünlerin yanında egzotik aksesuarları müşterileriyle buluşturmaktadır.

Teak mobilya için özel seçilen 1. sınıf ağaçlar fırınlanarak Türkiye şartalarına uygun hale getirildikten sonra mobilya üretimine alınmaktadır, üretilen teak mobilyalar 2 yıl garanti ile satışa sunulmaktadır. Kaliteli ürünü uygun fiyata sunan güleryüzlü hizmetin verildiği Snoc Home & Garden sizleride mağazasına beklemektedir.

İletişim Bilgileri

Adres : Necip Fazıl Bulvarı No: 46/A Yukarıdudullu / İstanbul

Tel : +90 (216) 527 57 35
Fax : +90 (216) 527 57 30
Web: www.snocmobilya.com
satis@snocmobilya.com

İletişim Formu