Modoko Mobilya

Mobilya ihtiyacı için ilk aklımıza gelen yerdir Modoko mobilyacılar sitesi, sadece İstanbul’un değil Türkiye’nin her noktasının mobilyacısıdır modoko, tasarımdaki ince estetik modern çizgilerin en zarif hallerini yansıtan mobilya ve koltuk takımları avrupa, asya, afrika ve arap ülkelerine kadar satılmaktadır. Modoko’yu incelediğimiz zaman her türlü mobilya ihtiyacınızı karşılayacak mobilya ürünlerinin ve mobilyacıların bulunduğu açık hava fuarı diyebiliriz. Mobilya çeşitleri ve modelleri her yıl değişmekle birlikte kaliteden ödün vermeden mobilya koltuk takımları üretilmeye devam edilmektedir.

Mobilya çeşitleri ve fiyatları her kesime hitap edecek mağazalardan oluşmaktadır modern, klasik, avangard mobilyalar aksesuar, bahçe mobilyaları, mutfak ve banyo mobilyaları ile evinizin ihtiyacı olan bütün mobilya çeşitlerini bulabilmektesiniz. Özel üretim mobilya tasarlatıp ürettirebileceğiniz modoko’da iç mimari tasarımları ile dikkat çeken firmalar bulunmaktadır dünya standartlarındaki iç mimarlar tarafından tasarlanıp üretilen mobilyalar gerek iç pazarda gerekse dış pazarda yoğun ilgi görmekte ve katıldıkları mobilya fuarlarında kendi dallarında ödüller almaktadırlar.

Mobilya Modelleri

Modoko mobilya modelleri açısından zengin bir duruş sergilemektedir klasik mobilya, modern mobilya ve avangard mobilya modelleri sizin beğeninize sunulmuş durumdadır her geçen yıl modeller değişmektedir buna rağmen modoko bu değişime en hızlı şekilde ayak uydurmaktadır bunu ise yılların tecrübesine ve arge çalışmalarına borçludur, kurulduğu günden beri gelişen ve değişen modoko bugün film platosunu andıran sokaklarındaki birbirinden farklı mobilya mağazalarının bulunduğu en güzel koltuk takımı,yatak odası, yemek odası, tv üniteleri, aksesuar, genç odası, kitaplık gibi mobilyaların sergilendiği mobilya dekorasyon tasarım sitesidir.

Koltuk Modelleri

Modoko koltuk modelleri ve fiyatları ile dikkat çekmektedir koltuk modelleri klasik koltuk takımları modelleri, modern koltuk takımları modelleri,  avangard koltuk takımları modelleri,  country koltuk takımları modelleri olarak öne çıkmaktadır son yıllarda modern ve klasik mobilyanın ince görünümü olan avangard mobilya modelleri öne çıkmaktadır chester koltuk modelleri kapitoneli tasarımları ile mağaza vitrinlerini süslemektedir. Köşe takımları ise bir başka koltuk modeli çeşidi olarak karşımıza çıkmaktadır köşe koltuk modelleri ve fiyatları köşe koltuğun ebat, model, işçilik ve kullanılan kumaş gibi özelliklerine göre fiyat farklılıkları göstermektedir 3.000 tl ile 10.000 tl fiyat aralıklarında köşe takımı alabileceğiniz modokoda evinize uygun özel üretim köşe koltuk ürettirebilirsiniz.

Chester Koltuk

Modoko chester koltuk modelleri tek kanepe koltuk takımı ve köşe takımı olarak sunulmaktadır (baklava deseni) kapitone uygulama ile üretilen chester koltuk takımı uygulamasındaki zorluk ve zamandan dolayı diğer koltuk modellerine nazaran biraz daha fiyatı yüksek olmaktadır, chester model koltuk iskelet kısmından başlayarak kullanılacak malzeme kumaş veya derinin yanı sıra uygulamanında usta elle tarafından yapılması gerekmektedir bunun nedeni ise kapitone kısmın ( oturma minder kısmı, sırt ve kol) kısımlarının oturmadan kaynaklanan aşınmaya minimum şekilde maruz bıraklaması gerekmektedirki bu koltuğunuzun uzun ömürlü olması sağlayan en önemli unsurdur. Modoko mobilya bu işi en iyi şekilde yapan ustalar tarafından üretilen koltukları  sizlere sunmaktadır.

Chester Koltuk Fiyatları

Kaliteli bir chester koltuk almak için gözden çıkaracağınız miktar model, ölçü, kumaş, deri gibi özellikler belirndikten sonra ortaya çıkmaktadır fiyat aralıkları şu şekilde değişmektedir

  • Sırt ve kol kısmı kapitone olan chester koltuklar : 3.500 TL – 5.500 TL
  • Bütün bölümü kapitone olan chester koltuklar : 5.500 TL – 9.500 TL