Düğün paketi yeni evlenenler için bütün mobilya gruplarının bir arada uyugun fiyatlar ile toplandığı mobilya peketidir, mobilya paketlerini cazip yapan mobilya mağazalarını dolaşmadan, bütün mobilya ve koltuk takımlarını tek bir mobilya firmasından alarak, yorulmadan uygun fiyata düğün alışverişini tamamlamış olursunuz. Artık her Şehirde düğün paketi firmalarını bulmanız mümkündür,  burada önemli olan çok çeşit ve cazip fiyat seçenekleri ve ödeme kolaylığı.

Mobilya paketleri satan firmalar kolay ve çok alternatifli olarak bir çok ilde bulunmaktadır bu illerimiz İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya Adana olarak karşımıza çıkmaktadır. Mobilya firmaları mağazalarında takım olarak sattıkları mobilyaları, paket halinde gruplandırmak sureti ile müşterilerine sunmaktadırlar, size kalan istediğiniz mobilya grubunu ve tasarımını bütçeniz dâhilinde seçmektir.

Düğün Paketi Mobilya

Üretimin hızlandığı internetin yaygınlaştığı günümüzde mobilya paketi satışı yapan firmalar oluşmuştur, bu mobilya firmaları kurumsal kimliğe sahip üretim ve satış sonrası destek ile güven sağlamış firmalardır, aceleniz var ve mobilyanızı günlerce beklemek istemiyorsanız 1 günde teslim düğün paketleri tamda size göre.

Mobilya düğün paketi fiyatları 5.000 TL – 10.000 TL arası başlangıç fiyatları ve üst rakamlarla satılmaktadır, mobilya düğün paketleri sunan mobilya firmalarını detaylı şekilde inceleyip ve mobilya mağazasını ziyaret ederek ürünleri görerek ve dokunarak satın almanız en doğru seçim olacaktır. 2015 mobilya düğün paketleri, yeni trendler göz enünde bulundurularak hazırlanmış tasarımlardan oluşmaktadır. Mobilyalarda kullanılan ahşaplarda doğal görünüm ön plana çıkarılmış, boya kullanılan yerlerde açık renk cila tercih edilmektedir, koltuk kumaşları mobilya renklerine uygun olarak açık renklerden oluşmaktadır, çiçek desenli kumaşlar ile kombin olmuş oturma grupları vitrinleri süslemektedir.

E-ticaret siteleri üzerinden kolayca satın alabileceğiniz mobilyalar ve bunlara ait kampanyaları takip ederek, daha uygun fiyata mobilya ve koltuk takımınızı alabilirsiniz. Belirli fiyat üstünde yapacağınız alışverişlerde ücretsiz nakliye hizmeti sunan mobilya firmaları peşin fiyatına taksit imakanı sunmaktadırlar.

Mobilya Düğün Paketlerindeki Ürünler

Düğün paketleri için hangi mobilyalar mevcuttur, mobilya firmalarına ait mobilya düğün paketlerini incelediğimizde, bir evin ihtiyacı olan genel mobilyaların hepsi bulunmaktadır, bunlar sırası ile Yatak Odası, Yemek Odası, Koltuk Takımı Yatak odasında gardrop, şifonyer, komodin ve karyola bulunmaktadır, yemek odası takımında gümüşlük, kitaplık, tv ünitesi ve masa bulunmaktadır. Koltuk takımı üçlü koltuk, ikili koltuk ve berjerden oluşmaktadır.

Tercihiniz düğün paketlerinden yana değil ise, kendi mobilya paketinizi oluşturabilirsiniz, yapmanız gereken mobilya tarzınızı belirlemek modern, klasik, country veya avangarde tasarımlardan evinize göre şık bir kombinasyon ile kendi mobilya grubunuzu oluşturmuş olursunuz. Her ilde mobilya markalarının mağazaları bulunmaktadır, kısa bir araştırma ile hangi mobilya firmasını tercih edeceğinizi belirlersiniz zaten.

Şimdiden yeni mobilyalarınız hayırlı ve uğurlu olsun.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir