Sonbahar Mobilya Kampanyaları

2015’in sonuna doğru Sonbahar mobilya kampanyaları ile firmalar koleksiyonlarındaki ürünlerde indirime gitmeye başladı, ev dekorasyonu için ihtiyacınız olan mobilya grupları %25 ile %50 oranında indirimler sizleri beklemektedir.

Evlenecek ve evindeki ürünleri yenileyecekler için kaçırılmaz bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Doğtaş Mobilya yeni yüzü ve reklam kampanyaları ile müşteri kitlesini genişletirken, “dokun” sloganıyla Müşterilerine sıcak bir yaklaşım yapmaktadır, ürün gruplarında %25 indirim Fırsatı ile sisleri mobilya mağazalarına beklemektedir.

Mobilya tasarımları kendine Özgü çizgisiyle mobilya firmalarımızdan olan Alfemo Mobilya’ya ait kampanyalı ürünleri incelemenizi tavsiye ediyoruz, 2015 yılı ile birlikte tasarımları ve koleksiyonları ile mobilya satış ağını sürekli genişletmektedir, yeni açtığı mobilya mağazaları ile herkesin evine ulaşmayı hedeflemektedir.

Turuncu noktalı ürünlerde indirime giden Kilim Mobilya 31 Aralık 2015’e kadar World’e özel peşin fiyatına 9 taksit imkanı sunmaktadır.

2015 sonuna doğru ve 2016 yılı başında düzenlecek mobilya kampanyalarını duyurmaya devam edeceğiz.

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Macitler Dubai Mobilya Fuarı 2016
Koltuk Döşeme Firmaları
İsmob 2016
Köşe Koltuğum Böyle Olmalı 2015 Köşe Koltuk
İmob 2016 Mobilya Fuarı Tarihi
Sonbahar Mobilya Kampanyaları 2015
Kiraz Mevsimi Patchwork Chester Koltuk
Teknolojik Yaşama Uygun Sandalye
Kütahya Seramik Ürünleri Nerede