Yaşam tarzımıza bağlıdır seçimlerimiz ve ürünleri kullanım alışkanlıklarımız, Türkiye’de koltuk kullanım alışkınlıkları son 10 yılda değişiklik göstererek tasarım, konfor ve şıklık anlayışı ile avrupa ile yarışır hale gelmiştir, Benim köşe koltuğum böyle olmalı diyen kullanıcı, konforlu, rahat ve şık köşe takımı satan firmaların ürünlerini araştırmadan almamaktadır, olması gereken tamda budur ister köşe koltuk isterse kanepe olsun, uzun süre kullanılacak koltuğun tasarım ve üretim süreci standartlara uygun olmalıdır, koltuğa oturduğunuzda size konforu hissettirmelidir, işte o zaman gerçekten köşe koltuk, tasarım ve üretim bakımından standartlara uygun olduğu anlamına gelmektedir.

Köşe takımları neden tercih edilmektedir, kotuk takımına göre az yer kaplaması, rahat ve salaş oturum sunması ile tercih edilmektedir, köşe takımını istediğiniz ölçüde alabilirsiniz buda size her bakımdan avantaj sağlamaktadır, 2015 yılında bir çok e-ticaret sitesi açılmış ve bunların çoğunluğunda köşe koltuğu satışları yapılmaktadır, ucuzdan pahalıya bir çok seçenek sizlere sunulmaktadır, buna ek olarak taksit seçenekleri ile size kolaylıklar sunmaktadır.

Standart ölçülerde sunulan köşe koltuk takımları “özel ölçü” diye tabir edilen sistem ile ölçünüz ne olursa olsun üretilebilmektedir, Mobilya Nerede size bu konuda mükemmel şekilde yardımcı olmaktadır, siz köşe koltuk modelini belirledikten sonra, köşe koltuğun yapılacağı mekanda ölçü alarak üretim yapan firmaları size yönlendiriyoruz, siz anlaştığınız firmaya köşe takımınızı ürettiriyorsunuz, bu işlem size ayrıcalıklı müşteri olduğunuzu hissettirmekle birlikte ekstra avantajlar sağlamaktadır.

Mobilya Nerede bünyesinde bulunan firmalar, uzun yıllara dayanan tecrübeleri sayesinde sizi dinleyerek evinizdeki dekorasyona göre, köşe koltuk modeli beğenmenize, kumaş seçimi yapmanıza yardımcı olmakta ve size özel tasarımcı olarak hizmet vermektedirler, köşe takımınızın tasarım ve üretim sürecine şahitlik edebileceğiniz, bu süreçten keyif almış ve istediğiniz köşe koltuk takımına sahip olarak ayrılmış olacaksınız.

Renklimi yoksa sademi köşe koltuk almalısınız, renkli köşe koltuk genellikle gençler tarafından kullanılmaktadır, yeni evlenenler veya yalnız yaşayanlar biraz daha renklere düşkün olmaktadır, ilerleyen sürede bu alışkanlık aile hayatı, çocuklar ve misafirlerin ağırlanması olguları ile sade bira daha ağır başlı diyebileceğimiz tasarımlar ve kumaş seçimlerine doğru itmektedir, sade köşe koltuk tek renk kumaş kullanarak alınacağı gibi kasa ve minderler ayrı kumaşlar ile kombin yapmak sureti ile birazcıkta olsun renklendirebilmektedir.

Mobilya markalarımızdaki köşe koltuk takımları tasarımları ile dikkat çekmektedir, her firmanın kendine özgün bir tasarım anlayışı ile koleksiyonlarını hazırladığını görmekteyiz, İstikbal köşe takımları ailenin bütün ferdleri bir araya toplayarak evin en güzel köşesini oluşturduğu köşe koltuklarda yatak olma özelliği ile bir çok avantaj sağlamaktadır, evdeki sıcaklığı hissedeceğiniz tasarımlar ile sizleri beklemektedir. Bellona köşe koltuklar yatak ve sandık olma özellikleri ile ekonomik düşünen müşterilerini en yeni tasarımları mağazalarında ağırlamaktadır. 2015 yılında değişen çizgisi ile internet ve sosyal medyada sıkça gördüğümüz Alfemo “Corner Concept” altında gösterdiği köşe koltukları, dar alanlara kolayca uyumu, özgün çizgisi, kaliteli üretimi ve ödeme kolaylıkları ile satışa sunulmaktadır. Konforun modern çizgilerle yorumlayan Doğtaş köşe takımlarında kaliteyi elden bırakmamış, her eve göre köşe koltuk bulabileceğiniz bir konsept ortaya koymuş. İtalya’yı ayağınıza getiren tasarımları ile Lazzoni Mobilya sade görüntüye sahip, bir okadar kaliteli ve konforlu köşe koltuk takımları ile en yakın mağzasına beklemektedir. Tasarımlarında mükemmellikten ödün vermeyen Saloni Bursa İnegöl merkezli firmalarımızdandır ürettiği köşe takımlarını yakından incelemeniz için size en yakın mağ zasını ziyaret etmenizi öneririz. Her geçen gün yeni ürünleriyle dikkatimizi çeken Enza Home, Yataş Grubu’nun mobilya sektörüne yönelik markasıdır, modern köşe koltuk takımları ile farklı bir seçenek olarak sizlere önerebileceğimiz markalardandır. Ülkemizde mobilya ve koltuk üreten binlerce marka bulunmaktadır bunların hepsinize burada yer vermemiz mümkün değildir, bu konuda ve her konuda yardım isterseniz her zaman bize iletişim bölümünden ulaşabileceğinizi unutmayın.

Genel olarak köşe koltuklar dağınık sevmeyen kullanıcıların ve küçük mekanların kurtacıları olmakla birlikte, l koltuk’tan vazgeçmem diyenlerin tercihi olamaya devam etmektedir, l köşe koltuk yataklı ve sandıklı olarak kullanıldığı zaman daha avantajlı bir yapı sunmaktadır, sandık kısmını battaniye, yorgan ve yastığınızı koymak için kullanabilir, sırt kısmının yattığı modellerde geniş bir yatak olarak kullanırsınız, günlük kullanımda ise l koltuk olarak siz ve misafirlerinize için rahat bir koltuk olur, çeşitli fiyatlarla satılan köşe koltuklar hemen hemen her mobilya mağazasında bulunmaktadır.

Bu yazımızıda okumanızı tavsiye ederiz: Köşe Koltuk Modelleri

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Macitler Dubai Mobilya Fuarı 2016
Koltuk Döşeme Firmaları
İsmob 2016
Köşe Koltuğum Böyle Olmalı 2015 Köşe Koltuk
İmob 2016 Mobilya Fuarı Tarihi
Sonbahar Mobilya Kampanyaları 2015
Kiraz Mevsimi Patchwork Chester Koltuk
Teknolojik Yaşama Uygun Sandalye
Kütahya Seramik Ürünleri Nerede