Her Odaya Her Koltuk Gitmez

Gündelik hayatımızın geçtiği evimizde kullandığımız koltuklar odaya göre değişmektedir, oturma odası, misafir odası, çalışma odası, mutfak ve diğer odalarda kullanılacak koltuklar odada geçireceğimiz zamana göre tasarlanmaktadır, doğru seçilmiş koltuk takımı kullanım şeklinize göre sizi daha rahat ettirecektir, gelişi güzel seçilmiş koltuklar zaman içinde uyum sorunu oluşturmaktadır, gündelik kullandığımız odada daha rahat ve istenildiğinde uzanabileceğiniz şejkilde ise doğru seçim yapmışsınız demektir.

Misafir odasında ise biraz daha resmi misafirin uykusunun gelmeyeceği koltuk takımları tercih edebilirsiniz, bu odadaki koltuklar daha az kullanılacağı için klasik veya avangarde tarzlar ve açık renk kumaşlar tercih edilebilir. Çalışma odası için gelen ardaşlarınızın ve misafirlerinizin işiniz dışına taşıyarak daha ferah bir ortam sağlayabileceğiniz, gerekirse hakiki deri ve kuş tüyü koltuk takımı tercih edebilirsiniz, işinize biraz ara verdiğinizde uzanabileceğiniz, tekli koltuk veya salllanan koltuk alabilirsiniz. Mutfaklar için ise mekanı daraltmayacak ama işlevsel açıdan kullanılabilir olan mutfak köşe takımları tercih edebilirsiniz.

Koltuk Tarzları

Farklı tarz koltukları aynı odada kullanmak biraz sıkıntı çıkartmaktadır, tarzlar arası geçiş göz zevkinizi biraz rahatsız edebilir, bunun için dekorasyon yaparken gerekirse destek almanız en iyi seçim olacaktır, illa aynı oda içinde kullanacağım diyorsanız kumaşların bir biriyle uyumlu olması geçişlerin göze çarpmaması birlikte kullanım için en doğru seçim olacaktır. Modern, klasik, avangarde, country tarzdaki koltuk takımları aynı odada olsa dahi kullanılabilmektedir fakat model ve tasarımlar çok iyi seçilmeli, gerekirse 3 boyutlu olarak bilgisayar ortamnıda canladırılmalıdır. Koltuk takımları evde bir çok eşya ve ev tekstili ile uyumlu olduğunda güzel görünmektedir, halı, perde, avize, ayna ve çerçeveler koltuk takımları ile bir birini tamamlayıcılarıdır.

Sizin Tarzınıza Uygun Koltuklar

Kendi tarzınız yansıtan koltuk takımları ile odalarınızı dekore edebileceğinizi unutmayın, farklı model koltuk takımlarını harmanlayarak istedğiniz şekilde koltuk takımı yaptırabilirsiniz, birinin kolu, birinin arkası veya minderleri ile farklı bir tasarıma imza atabilirsiniz, üreticinin deneyimi ile evinizde başka yerde olmayacak koltuk takımı sahibi olabilirsiniz.

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Macitler Dubai Mobilya Fuarı 2016
Koltuk Döşeme Firmaları
İsmob 2016
Köşe Koltuğum Böyle Olmalı 2015 Köşe Koltuk
İmob 2016 Mobilya Fuarı Tarihi
Sonbahar Mobilya Kampanyaları 2015
Kiraz Mevsimi Patchwork Chester Koltuk
Teknolojik Yaşama Uygun Sandalye
Kütahya Seramik Ürünleri Nerede