Tüm ailenin bir araya geldiği mutluluğumuzaortak yemek odası takımları, modern klasik country tarzdaki yemek odası takımı modelleri ile evinizin şıklığına şıklık katmak sizinde hakkınıızdır. Özellikle bayanların en sevdiği dekorasyonlardan olan yemek odaları farklı model ve renklerde mobilya mağazalarında bulunmaktadır yemek masası, sandalye, gümüşlük ve konsoldan oluşan yemek odası grupları lake, ceviz, venge, siyah, abanoz ve farklı renklerde boyanmaktadır. Türkiye’de üretilen yemek odası takımları dünya çapında ilgi görmektedir ince bir estetiğe sahip tasarımlardan oluşan modeller İstanbul, İnegöl, Siteler Ankara gibi mobilyada öncü markaların bulunduğu bölgelerde özgün dizayn olarak tasarlanıp üretilmektedir. Yemek masaları tek parça ve açılır olarak üretilmektedir 6 kişilik, 8 kişilik, 12 kişilik olarak bulabileceğiniz yemek masaları özel olarak ürettierebileceğiniz 12 ‘den fazla kişinin oturabileceği masa yaptırabilirsiniz.

Nasıl Seçmelisiniz Yemek Odası Takımını?

Yemek odası kullanacağınız odaya göre değişmektedir vitrin, büfe, gümüşlük, yemek masası, sandalye ve tv ünitesinden oluşan yemek odası takımları odanızın ölçüsüne göre kullanmak istediğiniz parçaları seçebilir ve eleme yapabilirsiniz, ilk öncelik yemek masası, sandalye ve gümüşlük olamaktadır diğer kısımlar ise yerinizin genişliğine bağlı olarak öncelik sırasına göre tercih edebilirsiniz.

masko yemek odası takımları istanbul

Yemek Odası Takımı Renkleri

Yemek odaları model tasarım ve tarzlarına göre farklı renklerde boyanmaktadır beyaz ve krem renkli yemek odaları en çok tercih edilen renkler olmaktadır 2014 yılında avangarde yemek odaları yoğun ilgi görmektedir oyma işlemi uygulanan avangard yemek masaları oyma kısmlarına altın ve gümüş varak boya ile boaynmakta ve yemek odasına ihtişam ve güzellik katmaktadır.

 

modern yemek yemek odası takım

Trend Yemek Odaları

Yeni trend yemek odaları modern ve klasiğin iç içe olduğu tasarımlardan oluşmaktadır, tasarım ve işlevselliğin bir arada sunulduğu yemek odası takımları evinizin şıklığı olacaktır.

yemek masası ve sandalye

Yemek Odası Sandalyeleri

Sandalyeler modern, klasik, avangarde modellerden oluşmaktadır sandalye modelleri yemekm odasının tarzına uygun olarak seçilmelidir mobilya mağazalalarında sizin için kombinlenmiş masa ve sandalye modellerini dilediğiniz şekilde kendinizde kombinleyebilirsiniz. Sandalyelerde kulanılan kumaşlar veya deriler yemek odasının rengine uygun olarak seçilmeli ve deforme olamayan uzun ömürlü kumaş seçilmelidir, avangarde sandalye modelleri kapitone (baklava deseni) uygulama ile döşenmektedir kapitonede kendi kumaşından yapılan düğme kullanılmaktadır, sandalyelerde veya koltuklarda uzun ömürlü ve konforlu olması için gri sünger kullanılmalı ve işçilik A+ olamalıdır.

yemek masası fiyatları inegöl siteler ankara

Yemek Odası Fiyatları

Yemek odaları modelleri kadar fiyatları ilede tercih edilmektedir fiyatlar tarz, işçilik, model ve kullanılan malzemeye göre belirlenmektedir fiyat aralıklarına baktığımızda 3.000 TL ile 15.000 TL arasında değişmektedir özel üretim yemek odaları bu fiyatların üstüne çıkmaktadır doğal ahşaptan üretilen yemek odaları ve yemek masaları son yıllarda tercih edilmekte ahşabın doğal görüntüsünü bozmadan doğa dostu boyalar ile boyanmaktadır.

 

yemek odası fiyatları masko, modoko

yemek odası fiyatları

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir