Ofis Mobilyaları Büro Mobilyası, küçük ve büyük her işletmenin mutlaka kullandığı ofis mobilyası üreten firmalarımız ürettikleri mobilya grupları ile çeşitli nıoktalarda hizmet vermektedirler Standart bir ofiste bulunması gereken ofis mobilya grupları Masa, Koltuk, Koltuk Takımı, Dolap gibi ürünlerden oluşmaktadır. Modern, klasik ofis mobilyaları müşterilerinize ve dostlarınıza verdiğiniz değerin bir göstergesidir. Ofis mobilya fiyatları modern ve klasik tarzlarda değişiklik göstermektedir, kullanılan malzeme türü ve tasarım fiyat belirlenmesinde önemli rol oynamaktadır.

Ofis Mobilya Modelleri – Fiyatları

Türkiye’de üretilen Ofis mobilyalarında model seçenekleri ve fiyatları firmalara göre değişiklik göstermektedir, ofis mobilya firmaları tarafından üretilen binlerce model ofis mobilyası arasından size uygun olan ofis mobilyasını mutlaka bulacaksınız. Modern, klasik ve özel tasarım büro mobilyanızı almak için mobilya firmalarımıza başvurmanız yeterli olacaktır. Tasarım ve sağlamlığın öne çıktığı ofis takımlarını seçerken kullanılacak yer ve sektör göz önünde bulundurularak seçilmelidir.

Ofis Dekorasyonu Yaptırmak

Ofis dekorasyon firmalarına yaptıracağınız modern veya klasik ofis dekorasyonu ile standartların üstünde kendi fikirlerinizi yansıtan ofisinizin sahibi olabilirsiniz, dekorasyon firmalarımız yerden tavana kadar buluna bütün iş kolunu tek bir kalemde yapmaktadırlar, gelelim özel ofisinizin bölümlerinin tasarımına, yer döşemesinde tercih edebileceğiniz bir kaç uygulama bulunmaktadır, bunlar sırası ile ahşap, seramik ve epoksi zemin uygulamalarıdır. duvarlarda ise duvar kağıdı tercih edebilir veya doğal taş ve ateş tuğla ile duvarınızın dekorunu tamamlayabilirsiniz, ofis aydınlatmasında spot ve sarkıt armatürler, sıvaltı ve üstü armatürler tercih edebilirsiniz. Ofis mobilyaları seçimi dekorasyona uygun modern klasik olarak seçilmeli, 3D tasarım aşamasından sonra üretim aşamasına geçilmelidir. Ofiste kullanılacak mobilyalar Makam takımında buluna masa ve patron koltuğu, bekleme koltukları ve sehpa, misafir koltukları ve kanepeler, ofis dolabı, komodin, tv sehpası ve tv ünitesi ve aksesuarlar ofis mobilyasının bütününü oluşturan mobilya grubudur.