İsmob Mobilya Fuarı 2015 27 ocak 01 şubat arasında CNREXPO yeşilköy fuar merkezinde başlıyor, mobilya firmalarının biribirinden güzel ve özel tasarımlarının görücüye çıktığı mobilya fuarında modern mobilya, klasik mobilya, avangarde mobilya ve country mobilya çeşitlerinin yanı sıra mobilya fuarı içinde Bebek, Çocuk Ve Genç Mobilyaları, Ofis Mobilyaları, Klasik ve Neo – Klasik Mobilya, Modüler Mobilya kategorilerine ait Oturma grupları, Salon Takımları, Yatak Odası, Yemek Odası, Modüler Mobilya, Aksesuar, Tamamlayıcı Üniteler, Duvar Üniteleri, Masa Ve Sandalye Takımları yer almaktadır.

MOSDER Başkanı İsmail Doğan ismob 2015 mobilya fuarından 650 milyon dolar ciro hedeflediklerini belirtti, bu yıl fuarı 120 bin kişinin ziyaret etmesi beklenmektedir. Dünyanın üçüncü büyük mobilya fuarı olan ismob mobilya fuarı kapılarını bu yıl 11. kez açmıştır.

İSMOB 2015 Tasarım Yarışması

Fuar sonunda yarışmaya katılan projeler arasından kazanan projeler açıklanacaktır, mobilya firmaları Yemek Odası, Oturma Grubu, Genç Odası, Yatak Odası, Aksesuar, En İyi Stant kategorilerinde yarışacaklar.

Çilek mobilya  First Class yatak odası takımı ile genç odası kategorisinde “En İyi Ürün Tasarımı Ödülü” al MOSDER’den aldı.

Oturma Grubunda 1.lik ödülünü  Motto Luxus  koltuk takımı ile ALFEMO aldı.

Rossa Yemek Odası  takımı tasarımı ile MOBİ furniture bu kategoride birincilik ödülüne layık görüldü.

Pera adlı Yatak Odası  takımı ile MACİTLER Mobilya yatak odası kategorisinde birinci oldu.

ALFEMO Motto Luxus ürünüyle En İyi Aksesuar kategorinide birinci oldu.

İSMOB 2015 mobilya fuarının En İyi Stant ödülünü YATAŞ Enza Home aldı.

2015 Mobilya Dekorasyon Trendleri

İsmob mobilya fuarı izlenimlerimizde sıra, 2015 ismob fuarına kapitoneler resmen damga vurdu kanepeler, köşe koltuk takımları, avangard ve klasik koltuklar, yatak başlıkları ve aksesuarlarda kapitone uygulamalar göz önündeydi. El oyması mobilyalar koltuk takımları fuarın en beğenilen ihtişamlı ürünlerindendi, İstanbul, İnegöl, Ankara ve Adana’dan gelen mobilya firmaları klasik mobilya tasarımları ile fuardaki en zengin mobilya grupları arasındaydı.

1
2
3
ismob mobilya fuarı 2015 nerede istanbul mobilya fuarı türkiye fuar turkey fair
1

Mobilya Markaları

2

Binlerce Mobilya Ürünü

3

Yerli Yabancı Ziyaretçiler

ismob mobilya fuarı 2015 ali güler mobilya

ismob mobilya fuarı 2015 ali güler mobilya

ismob mobilya fuarı 2015 sofaline mobilya

ismob mobilya fuarı 2015 sofaline mobilya

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir