Mobilya dekorasyon mekanların olmazsa olmazıdır, nerelerde ihtiyaç duyarız mobilya dekorasyona?, evlerde koltuk takımı, yatak odası, yemek odası, tv ünitesi, mutfak ve banyo dekorasyonu olarak karşımıza çıkar, bahçe mobilya dekorasyonu, otel, cafe ve bar dekorasyonu mobilya dekorasyon işleri arasındadır.

Mobilya dekorasyon firmalarımız tasarım ve üretim açısından dünya ile rekabet eder hale gelmiştir, yurt içi ve yurt dışı projelerde başarılı bir şekilde ülkemizi temsil etmektedirler. Mobilya projelerine baktığımızda otel mobilyası, çok daireli siteler, restaurant ve cafeler büyük ölçekli projeler arasındadır, kişiye özel mobilya üretimi ile proje ayırt etmeden mobilya ve koltuk takımları imalatını üretici firmalarımız başarı ile devam ettirmektedirler.

Yurtdışı Mobilya Projeleri

Yurt dışı projeler yoğun olarak komşu ülkelerden gelmekle birlikte Türkmenistan, Azerbaycan, Irak, İran, Dubai, Kuveyt gibi ülkelerden oluşmaktadır. Mobilya dekorasyonun her çeşidini üreten mobilya firmalarımız el oyması klasik ve avangard mobilya üretiminde dünya markası haline gelmişlerdir, yıllara dayanan ustalık teknoloji ile buluşmuş CNC Ahşap Oyma Kopya Makinası ‘PANTOGRAF’ makinesi ile işler daha hızlı ve çabuk hale gelmiştir.

Yurt İçi Mobilya Dekorasyon

Bazı firmalarımız sadece tek bir dekorasyon koluna yoğunlaşmış ve aranan isimler haline gelmişlerdir, otel mobilyası, bahçe mobilyası, mutfak ve banyo dekorasyonu firmaları sadece kendi kategorilerinde hizmet vermektedirler.

Klasik mobilya, modern mobilya ve koltuk takımları üreten firmalarımızda kendi kulvarlarında yer almaktadırlar, bu şekilde çalışan firmalar sadece kendi uzmanlık alanlarında profesyonel ürünler ve tasarımlara imza atmaktadırlar.

Butik Mobilya Üretimi

Butik üretim yapan firmalar, isteğinize uygun mobilya, koltuk takımları, köşe takımları, sandalye vb ürünleri sizin zevkinize göre tasarlamakta ve üretmektedir, sadece sizin evinizde olacak tasarımlar için butik üretim yapan mobilya firmalarını tercih edebilirsiniz.

Butik mobilya mağazaları nerede bulurum derseniz, İstanbul başta olmak üzere İzmir, Ankara, Bursa ve Adana illerimizde rahatlıkla bulabileceğiniz kendini kanıtlamış mobilya markalarıdır, web sitemize kayıt yaptıkça paylaşacağız sizlerle.

Kitaplık Dekorasyonu

Kitaplık dekorasyonu önemli dekorasyon çeşitlerindendir, bütün kitap arşivinizi bi arada bulundurabileceğiniz, göze hoş görünen tasarımlar yaptırabileceğiniz mobilya firmalarımız bünyesinde bulunan iç mimarlar tarafından ölçüye göre üretim yapmaktadırlar, ilk önce 3 boyutlu çizim ile kullanılacak yere göre tasarım yapılmakta, daha sonrasında kullanılacak malzeme belirlenerek üretim yapılmaktadır.

Genç Odası Dekorasyonu

Genç odası mobilya dekoru bu işin en renkli kısmı olsa gerek, kız ve erkek için ayrı tasarımlar olacağı gibi, aynı oda içinde her iki renk grubunu kullanarak cıvıl cıvıl bir genç odası dekorasyonu elde etmiş olursunuz, evde gençlerin en çok vakit geçirdikleri yer olan odaları, onların zevklerine göre döşenirse ruhsal gelişimleri için daha faydalı olacaktır.

Mobilya Dekorasyon Bölümü

Ülkemizde mobilya dekorasyon bölümü bulunan Üniversiteler in bünyesinde bulunan Meslek Yüksek Okulları tarafından, iç mekan tasarımı ve mobilya üretimi hakkında teorik ve pratik eğitim vermektedirler, buradan mezun olanlar, dünya standartlarında uygun, mobilya üretimi ve iç mekan tasarımları ile faaliyet göstermektedirler.

Ev Tekstili

Ev tekstili ürünleri mobilya dekorasyonu tamamlayan önemli ürünlerdendir, koltuk takımları ve kanepeler için dekoratif baskılı yastıklar ve koltuk şalları kullanılabilir, güzel tasarıma sahip mobilya kullandığınız banyonuz, desenli paspas, klozet takımları, metal ve seramik aksesuarlar ile tamamlanabilir.

Mutfak için mobilya ile kullanabileceğiniz ev tekstili grupları sizin zevkinize kalmış durumdadır.

Yatak odası için yaylı yatak, nevresim takımları ve çeşit çeşit yastıklar, battaniyeler yorganlar, yatak koruyucular sadece bir kaçıdır, Yemek odası dekorasyonunda kullanılacak tekstil grupları masa örtüleri peçetelerdir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir